Frakce

Žoldáci Potulní draci

Před pár měsíci byli najati na nalezení prazvláštního artefaktu. Corvin první důstojník si myslel, že onen artefakt má moc zničit svět. Proto rebeloval a snažil se očistit zasažený les. Což se mu povedlo. Však následně byli všichni popraveni a zabiti. Velení se ujal Artym, který se dozvěděl pro koho to byla zakázka. Zděsil si se, když uviděl temného elfa. Však chtěl na zakázce pokračovat, viděl tu neskutečnou zlatou truhlu plnou diamantů, smaragdů a jiných vzácností, kterou Temný sliboval. Nosí různorodé oblečení. Nejvíce však používají jako symbol draka.

Rytíři Ameforova řádu

Byli najati jako námezdní rytíři bez pána. Jejich život zasvětili bůžkovi Ameforovi, bohovi cti, chaosu a války. Jenž je synem vlka Lykanuse. Lykanus je synem bohyně Luny. Vede je Ameforův prorok, který slyší hlas samotného Amefora. Jejich účelem je rozšířit svou víru a spasit nevěřící mečem a krví. Oni také přijali zakázku od Temného. Jejich barvy jsou žlutá, červená a černá.

Učenci

Všichni byli na stejné univerzitě, však neznamená to, že se mají v oblibě. Cestují spolu a hledají dobrodružství z různých důvodů, někdo potřebuje peníze, další rád pomáhá, jiný zas četl příběhy o hrdinech a chtěl se jím sám stát. Pracují pro toho, kdo jim zaplatí, nebo se chová dobře. Ale i z donucení.